Oudercomité De Driesprong

Ledenlijst oudervereniging De Driesprong

NAAM FUNCTIE E-MAIL PAPA/MAMA VAN
David Nijs Voorzitter david.nijs2@gmail.com Bram, Sander
Karine Moors Ondervoorzitster karine.moors@telenet.be Liezl, Matz
Myriam Claes Penningmeester myriam_claes@hotmail.com Anoa, Fenna
Tom Vannut Lid tom.vannut.79@telenet.be Jelena
Ann vanrijckel Lid vanrijckel.ann@telenet.be Axl, Ella
Evy Wagemans Lid evywagemans@hotmail.com Hannelore, Jolien
An Wevers Lid anwevers@hotmail.com Bram, Xander
Joke Vanroy Lid jokevanroy@msn.com Lola, Nanou
Kim Kverh Lid kim.kverh@telenet.be Marie

Volg onze werking op onze Facebookpagina