Oudercomité De Driesprong

Ledenlijst oudervereniging De Driesprong (situatie sept. 2016)

NAAM FUNCTIE E-MAIL OUDER VAN
David Nijs Voorzitter david.nijs2@gmail.com Bram, Sander
Karine Moors Ondervoorzitster karine.moors@telenet.be Liezl, Matz
Dirk Colla Penningmeester dirkcolla@hotmail.com Layren, Nore, Yara
Danny Hermans Lid danny@skbhermans.be Jolien, Imke, Femke
Tom Vannut Lid tom.vannut.79@telenet.be Jelena
Myriam Claes Lid myriam_claes@hotmail.com Anoa, Fenna
Ann vanrijckel Lid vanrijckel.ann@telenet.be Axl, Ella
Sarah Bollen Lid sarahbollen@live.be Myrthe, Wout, Lars

Volg onze werking op onze Facebookpagina